Evden Eve Nakliyat Hemen Teklif Almak İçin Bizi Arayın

444 4 089

0532 460 3829

Kurumsal Nakliyat

Profesyonel Nakliyat

Eşyalarınız,taşıma günü çay kaşığınıza kadar paketlenir. Paketleme ne kadar iyi olursa eşyalarınızda bir o kadar itimatilir taşınır.

Bunun amacıyla her bir eşyanıza ideal paketleme seçeneklerimizle hizmet vermekteyiz. Elbiseleriniz amacıyla, özel askılı elbise kolileri, mobilyalarınızın amacıyla balonlu naylon,kırılacaklarınız amacıyla beyaz kağıt kullanılarak kolilere konulur. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız demonte edilir, ideal şekilde paketlenir.

Yeni taşındığınız evinizde ise bütün mobilyalarınızın montesi yapılır, beyaz eşyalarınızın yerleri hazır ise, tesisatlık bir hal gerekmedikçe bağlantıları yapılır.Kolilenmiş eşyalarınız yeni adresinde ait bulunduğu yere bırakılır,sizin tarafınızdan kendi düzeninize göre açılıp yerleşimi yapılır.
Dış asansörün kurulumuna idealliği amacıyla ilk olarak uzman keşif yapmaktadır. Asansör 14. Kata kadar yükselmektedir.

Eşyalarınızın yeni adreste bina asansörüne sığmaması halinde , bina içi merdivenlerden dönmediği takdirde ya da yönetimlerin bina ortamında taşımaya izin vermediği hallerde kullanılmaktadır. Eşyalarınızın evinize taşınması daha süratli ve itimatilir olur. Bu faydalar ilaveten ücretlendirilir.
Eşya depolama evden eve taşımacılık kadar itimat isteyen bir iştir,Depolama yapılacak bütün eşyalarınıza kesinlikle ambalaj esnasında eşya listesi yapılır.

Genelde müşterilerin sikca soruları, eşyalarımı verdim fakat eksik geldi, deponuz nasıl, itimatilirmi , kırılan, kaybolan eşyalar, müşterilerin genel sıkıntısıdır.

Depolama yapmadan evvelce belirlediğiniz nakliye firmasının deposunu kesinlikle ziyaret etmenizi daha sonra karar vermenizi tavsiye ediyoruz. 24 saat emniyet kameralı olan depomuza eşyalarınızı problemsiz , itimatilir bir şekilde teslim edebilirsiniz.

Eşyalar depolama standartlarında ambalaj yapılmaktadır, patlak naylon, uzun süreli paketli kalan eşyalarda terleme yapabileceğinden, özel kraft kağıtları ile ambalaj yapılır. Kolilere eklenilen eşyalar kesinlikle her iki yandan tutaçlı yerlerinden hava alır.

Comments

comments

0 comments… add one

Leave a Comment

Previous Post: